Granulių degiklis – kas tai?

Granulių degiklis yra prietaisas, kuris prijungiamas prie veikiančio katilo norint jį modernizuoti ir pradėti šildymo procesą kūrenant granulėmis arba biomasės kuru. Jeigu naudojote paprastą medieną, briketus, anglis, skystą kurą ar gamtines dujas – dabar galime lengvai ir greitai tai pakeisti įmontuojant mūsų granulių degiklį.

Kokie Galius granulių degiklio privalumai?

Taupote pinigus

Kūrenti granulėmis yra viena iš alternatyvų kalbant apie kietą kurą. Sprendimas kurį naudojame – tiekti orą į pirminį ir antrinį degimą – suteikia didesnį degimo efektyvumą ir mažesnį užterštumą. Granulės yra gerai išsausintas ir supresuotas kuras, todėl pasižymi aukštu kaloringumo lygiu.

Taupote laiką

Galius degikliai gali veikti nepriklausomai visą sezoną, dėl galingo ventiliatoriaus jį užtenką pravalyti kartą į savaitę ar net rečiau, išpurtant pelenus iš degimo kameros. Jums tereikia papildyti kurą talpykloje. Degiklis užsidega ir užsigesina automatiškai – nereikia papildomų jūsų pastangų. Galite saugiai išvykti į kelių dienų kelionę ir neturėti jokių rūpesčių. Jeigu norite turėti pilną kontrolę, kaip priedas suteikiamas degiklio stebėjimas ir valdymus nuotoliniu būdu, internetu.

Komfortas ir patogumas

Granulės yra švarus kuras – galėsite pamiršti apie papildomas dulkes ar purvą katilinėje. Kūrenant granulėmis beveik nelieka jokių pelenų, užteks kartą per savaitę (ar rečiau, priklausomai nuo kūrenimo stiliaus) išvalyti degimo kamerą.

Pasirūpinate saugumu

Degiklio konstrukcija ir spiralinis judesys naudojant pilnavidurį šneką degiklio viduje sumažina pavojaus riziką. Atjungus transporterį degimo proceso metu nėra grįžtančios ugnies, o tai neleidžia kilti gaisrui. Taip pat degiklyje yra įdiegtos avarinio sustojimo sistemos, pasiekus nustatytas temperatūrų ribas ar ilgai nekrentant temperatūrai jis išsijungia.

Nežalojate gamtos

Medienos granulės yra ekologiškas kuras, gaminamas iš gerai išsausintų medžio pjuvenų, drožlių, skiedrų ir kitų panašių atliekų jas presuojant. Dūmas iš kamino bus švarus ir be nemalonaus kvapo.

Paprastas naudoti, mobilus ir aukščiausių standartų!

Priprasti prie degiklio valdymo bus paprasta net ir vyresnio amžiaus žmonėms, sukonfigūravus sistemą užtenka įjungti degiklį ir pasirinkti reikiamą temperatūrą. Norintiems daugiau funkcijų, į degiklį galime įdiegtį nuotolinį valdymą. Gaunate aukščiausios kokybės produktą jūsų namams.

Mūsų degikliai naudojami:

Privačiuose namuose

Jeigu esate savo namo ar kotedžo savininkas ir ieškote alternatyvos skystam kurui, medienai, anglim ar gamtinėms dujoms mes jums rekomenduojame medienos granules: tai švarus, ekologiškas ir lengvai naudojamas kuras, siūlomas kompetentingomis kainomis. Su mūsų degikliu galite modernizuoti turimą katilą, montavimas labai paprastas ir nesukeliantis daug rūpesčių.

Viešose įstaigose, mokyklose ar viešbučiuose

Su mūsų degikliu atnaujinsite esamą šildymo sistemą ir galėsite džiaugtis ekologiška ir pigia šiluma. Kas labai svarbu, jog darbuotojams nebereikės praleisti daug laiko šildant patalpas – degiklis nereikalauja pastovios priežiūros, užtenka vieną kartą per savaitę išvalyti degimo kameroje esančius pelenus.

Pramonėje

Granulių degikliai gali būti pritaikyti gamybinių patalpų šildymui ar specializuotiems atvejams (pavyzdžiui rūkykloms, augalų džiovinimui).